Kompletní obnovení provozu

Vážení pacienti,
poskytujeme již plné spektrum našich služeb včetně ambulancí a operativy v místní i celkové anestezii. Postupujte prosím následovně:

AMBULANCE A DROBNÉ VÝKONY V LOKÁLNÍ ANESTEZII: pokud jste nový pacient nebo byl termín vašeho vyšetření zrušen, kontaktujte nás ohledně termínu, ideálně na e-mail: recepce@1chirurgie.cz, nebo telefonicky všední dny 8-12 hodin tel: 495 269 768

OPERACE V CELKOVÉ ANESTEZII: pokud jste nový pacient nebo byl termín vaší operace zrušen, prosím domluvte se s lékařem, který vás indikoval k operaci v celkové anestezii, aby vám dal nový termín, a případně aktualizoval žádost o předoperační vyšetření u vašeho praktika nebo internisty. Platnost předoperačního vyšetření je 1 měsíc. Vyšetření na Covid19 od  1. 6. 2020 nepožadujeme. Až do odvolání je nutné, aby si muži před operací hladce oholili tvář. Od půlnoci před operací nejíst a nepít dle vydaného Infodotazníku. K operaci pak přijeďte přesně na uvedený čas s dobitým mobilním telefonem, vlastní ústenkou, propisovací tužkou a hotovostí 200,-Kč. Pokud se necítíte dobře nebo máte jakékoliv příznaky infekce (teplota nad 37 st. C, kašel, dušnost, rýma, bolesti hlavy, více kloubů, svalů, únava, schvácenost, průjem, poruchy chuti a čichu atd.), zůstaňte doma a zavolejte nám.