Odstranění znamének Hradec Králové, Pardubice - Centrum jednodenní chirurgieRozšířili jsme pro vás operativu drobných výkonů a excizí v lokální anestezii - pigmentové névy neboli mateřská znaménka, papilomy, bradavice, gangliomy, drobné fibromy, lipomy atd. Zdravotní pojišťovny hradí při jednom sezení více excizí najednou, které je vhodné předem vybrat, doporučení jiného lékaře není třeba, dle povahy nálezu odesíláme automaticky na histologické vyšetření.

Minimální čekací doby, volejte na telefon 495 269 768.

Znaménka, pihy - část z nich získáváme již při svém narození, říkáme jim proto mateřská znaménka. Další z nich získáváme během svého života. Na vznik znamének má vliv mnoho faktorů, od dědičnosti, prostředí, až po způsob života, který vedeme. Vzhledem k tomu, že 30 až 50% melanomů vzniká z původně nevinného pigmentového znaménka, je velmi důležité své tělo sledovat a v případě změny, objevu něčeho nového, vše pro jistotu konzultovat s lékařem.

Bradavice - bradavice jsou v důsledku malé nezhoubné nádorky, které vznikají Papilomavirem HPV. Především v letních měsících řešíme jejich velký nárůst hlavně u dětí, jelikož bradavice samotné jsou virového původu, tedy se snadno přenáší - kupříkladu přímým dotykem. Z jedné bradavice si pak můžeme přenést vir na další části těla.

Přesto že se v lékárnách prodává dost volně prodejných přípravků, vždy by měl bradavici odstranit zkušený lékař, který sám určí, jakým konkrétním způsobem k odstranění bradavice dojde.

Potřebujete odstranit bradavici, nebo zkontrolovat znaménko? Volejte si do našeho Centra jednodenní chirurgie v Hradci Králové Tel: 495 269 768.