Bipolární radiofrekvenčně indukovaná termoterapie RFITT RadioFrequency Induced ThermoTherapy

OlympusCelon

Člen skupiny Olympus firma Celon vyvinula radiofrekvenční jednotku určenou k moderní nitrožilní operaci křečových žil. 

Radiofrekvenční sonda pracuje na základě vysokofrekvenčních elektromagnetických vln obdobně jako mikrovlnná trouba. Křečové žíly jsou uzavřeny pomocí radiofrekvenční energie, kterou vyzařuje bipolární elektroda - sonda.

Radiofrekvenční sonda je pod ultrazvukovou kontrolou zavedena do poškozené povrchové žíly. Elektrický proud  uvnitř poškozené žíly způsobí poškození její výstelky, kontrakci a následnou přeměnu ve vazivový pruh, který se postupně vstřebá. Zákrok trvá 1 - 2 minuty, je šetrný a nebolestivý, proto jej lze provádět ambulantně.

Během zákroku RFITT je elektrická impedance tkáně nepřetržitě měřena a akusticky signalizována. Hrot aplikátoru RFITT je zaoblený, aby se předešlo možnosti mechanického poranění žilní tkáně.

Funkce regulace výstupního výkonu automaticky nastavuje energii tak, aby odpovídala odporu tkáně.  Zaručuje tak, že rádiofrekvenční energie je emitována odpovídající rychlostí a v odpovídajícím množství, aby bylo možné se vyvarovat poranění způsobenému vysokou teplotou.

Ve srovnání s konvenčními chirurgickými zákroky, jako je vytrhání úseků žíly - stripping je metoda Celon RFITT mimořádně šetrnou, bezpečnou a pacienty výborně snášenou metodou.

Systém nitrožilního léčení žilní nedostatečnosti Celon RFITT je tvořen unikátní bipolární řídící jednotkou CELONLAB PRECISION a ohebným bipolárním aplikátorem Celon ProCurve 1200-S15 RFITT.

Víte co potřebujete pro vyšetření křečových žil a návrh nejvhodnější léčby?

Olympus Celon

Olympus Celon