MUDr. Tomáš Lutonský

Léčebné spektrum:
všeobecná chirurgie - drobné výkony a excize v lokální anestezii - pigmentové névy neboli mateřská znaménka, papilomy, bradavice, gangliomy, drobné fibromy, lipomy atd., zdravotní pojišťovny hradí při jednom sezení maximálně 3 excize najednou, které je vhodné předem vybrat, doporučení jiného lékaře není třeba, dle povahy nálezu odesíláme automaticky na histologické vyšetření.
cévní chirurgie - specialista na ambulantní operace křečových žil, CHIVA metoda a mikroflebektomie varixů s výborným kosmetickým efektem a hrazenými zdravotními pojišťovnami, diagnostika barevným duplexním ultrazvukem. 
Ordinační hodiny:  středy dle objednání u nás, informace a objednání na tel.: 495 269 768

prim. MUDr. Pavel Hladík, Ph.D.

Léčebné spektrum:
všeobecná chirurgie - široké terapeutické spektrum zasahující všechny oblasti chirurgie, drobné výkony a excize v lokální anestezii - pigmentové névy neboli mateřská znaménka, papilomy, bradavice, gangliomy, drobné fibromy, lipomy atd., zdravotní pojišťovny hradí při jednom sezení maximálně 3 excize najednou, které je vhodné předem vybrat, doporučení jiného lékaře není třeba, dle povahy nálezu odesíláme automaticky na histologické vyšetření, krátké objednací lhůty
Ordinační hodiny:  středy dle objednání u nás, informace a objednání na tel.: 495 269 768

Doc. MUDr. Theodoz Suchý, Dr.Sc.

Léčebné spektrum:
ambulantní operace křečových žil moderní metodou plně hrazenou zdravotními pojišťovnami na našem pracovišti 
velké operace a onkologická chirurgie na nemocničním pracovišti 
Ordinační hodiny: pátek 13 – 17 hod. na Poliklinice III, informace a objednání na tel.: 495 404 969, 495 260 312

Klasická operace křečových žil s invaginačním strippingem a miniflebektomiemi

Poškozená žíla se otevře v tříslech a u kotníků a speciálním stripovacím lankem se odstraňuje z těla. Drobné rozšířené žíly se potom odstraňují miniflebektomiemi. Nevýhodou tohoto přístupu je větší invazivita, prokrvácení okolních tkání, modřiny, větší jizvy po řezech, větší pooperační bolestivost a delší rekonvalescence s pracovní neschopností. Výhodou je úhrada zákroku zdravotními pojišťovnami.