Snadnější léčba křečových žil nově v Pardubicích i Hradci Králové pomocí jedinečného laseru 1940 nm. Více informací >
Nová chirurgická ambulance MUDr. Tomáše Krieglera na Poliklinice Kolf Pardubice, 2NP/308: excize névů, lipomů, fibromů, atheromů, bradavic, zarostlé nehty, kýlní poradna.

 
Centrum jednodenní chirurgie

V příjemném prostředí kliniky vám již od roku 2002 poskytujeme nadstandartní zdravotní péči za využití nejmodernějších diagnostických a léčebných metod. Naše lékařské služby se zaměřují na nejdůležitější oblasti lidského života – zdraví, krásu, pohyb a sport v oborech ortopedie, sportovní traumatologie, artroskopie, léčby křečových žil, chirurgie a neurochirurgie. Našimi partnery jsou všechny zdravotní pojišťovny.

Jednodenní chirurgie neboli one day surgery umožňuje výrazně zkrátit dobu vašeho pobytu ve zdravotnickém zařízení. Specializujeme se na provádění moderních miniinvazivních zákroků a endoskopických operací, které jsou radikální a přitom natolik šetrné, že je absolvujete v ambulantním režimu bez hospitalizace. Do domácího prostředí tak odcházíte okamžitě nebo po krátkém odpočinku po celkové anestezii.  
  
 

Co vyléčíme? 
  

Události, aktuality

Nová chirurgická ambulance v Pardubicích

V Pardubicích na Poliklinice Kolf pro vás rozšiřujeme spektrum služeb. Zkušený chirurg MUDr. Tomáš Kriegler začne ambulovat v úterý 2.5.2023 od 8:30, další termíny zveřejníme zde na webu. Spektrum léčby: excize a extirpace névů, lipomů, fibromů, atheromů, bradavic, zarostlé nehty, kýlní poradna, všeobecná chirurgie atd. Využijte krátké objednací doby. Kontakt: e-mail pardubice@1chirurgie.cz, tel.: 466 766 333.

Více >

Přemístění pardubické ordinace MUDr. Pavla Holeky

Pardubická ordinace MUDr. Pavla Holeky u Dr. Tomáše se od 5.4.2023 přesouvá do naší ambulance na poliklinice Kolf Pardubice, 2. podlaží, dveře 308/309, Masarykovo náměstí 2667, 530 02 Pardubice. Ordinační doba beze změn: středa 14:00–17:30 a čtvrtek 14:00–17:30.

V Hradci Králové zůstává ordinace MUDr. Holeky beze změny.

Více >

Nové lasery pro žilní operace

Novinka - laser nové generace Lasotronix Smart (1940 nm) minimalizuje ovlivnění tkání v místě zákroku. Vyžaduje nižší energii a pacientům poskytuje rychlejší a pohodlnější zotavení.

Více >

Možnost hospitalizace

U artroskopických výkonů MUDr. P. Holeky je možné domluvit jednodenní hospitalizaci z pátka na sobotu. Vhodné pro rozsáhlejší a bolestivější nálezy na kloubech.

Více >

Přijmeme instrumentářku – Pardubice

na pracoviště jednodenní chirurgie Pardubice, obory ortopedie a chirurgie. Zajímavá práce bez nočních směn, zaměstnanecké benefity, výhodné platové podmínky.

Více >

Fyzioterapie, rehabilitace

Odstranění celulitidy, strií a jizev s vysokou úspěšností léčby neinvazivní metodou rázové vlny. 

Více >

Nová ambulance plastické a estetické chirurgie

V nové ambulanci MUDr. Ludmily Šafusové Hýžové vám odstraníme kožních a podkožních útvary, ošetříme zarůstající nehty, a provedeme korekci jizev a ušního lalůčku.

Více >

Rozšíření poraden v Hradci Králové

Vážení klienti, v HK pro vás rozšiřujeme chirurgické poradny laparoskopie a kýly. MUDr. Josef Majerník - úterý odpoledne a MUDr. Tomáš Kriegler – čtvrtek odpoledne.

Více >

Nové poradny v Pardubicích

K 1.1.2022 jsme otevřeli v Pardubicích poradnu "Ortopedie, traumatologie, artroskopie" a také chirurgickou poradnu.

Více >

Nečekejte na artroskopii měsíce

V rámci urychlení diagnostiky a operativy pacientů s indikací artroskopie velkých kloubů (koleno, rameno, hlezno, loket) a zápěstí jsme dále zkrátili objednávací doby. V případě zájmu o rychlé vyšetření a artroskopií čtěte

Více >

Novinka – plastiky zkřížených vazů kolene

Nově provádíme operativu náhrad zkřížených vazů kolene miniinvazivní metodou all inside v jednodenním režimu.

Více >

Nová neurochirurgická ambulance

Poradna MUDr. Petr Krůpy, Ph.D. je zaměřena na miniinvazivní operace karpálního tunelu a jiných úžinových nervových syndromů.

Více >