V pondělí 10. června a 17. června 2024 nebude z provozních důvodů otevřena ambulance MUDr. Holeky. Děkujeme za pochopení.

 
Centrum jednodenní chirurgie

V příjemném prostředí kliniky vám již od roku 2002 poskytujeme nadstandartní zdravotní péči za využití nejmodernějších diagnostických a léčebných metod. Naše lékařské služby se zaměřují na nejdůležitější oblasti lidského života – zdraví, krásu, pohyb a sport v oborech ortopedie, sportovní traumatologie, artroskopie, léčby křečových žil, chirurgie a neurochirurgie. Našimi partnery jsou všechny zdravotní pojišťovny.

Jednodenní chirurgie neboli one day surgery umožňuje výrazně zkrátit dobu vašeho pobytu ve zdravotnickém zařízení. Specializujeme se na provádění moderních miniinvazivních zákroků a endoskopických operací, které jsou radikální a přitom natolik šetrné, že je absolvujete v ambulantním režimu bez hospitalizace. Do domácího prostředí tak odcházíte okamžitě nebo po krátkém odpočinku po celkové anestezii.  
  
 

Co vyléčíme? 
  

Události, aktuality

Přijmeme sestru instrumentářku – HK

na pracoviště jednodenní chirurgie Hradec Králové pro elektivní ambulantní a jednodenní ortopedii, chirurgii a plastickou chirurgii. Zajímavá práce bez nočních směn, zaměstnanecké benefity, výhodné platové podmínky.

Více >

Kýlní a laparoskopická poradna

Rozšiřujeme chirurgické poradny v Pardubicích: kýlní a laparoskopická poradna (různé typy kýl, nitrobřišní srůsty, bolesti břicha, chronické záněty slepého střeva) a drobné chirurgické výkony (névy, melanomy, bradavice, lipomy, karpální tunely, zarostlé nehty atd.)

Více >

Přijmeme sestru na dospávací jednotku

Do pardubického pracoviště jednodenní chirurgie přijmeme zdravotní sestru na dospávací jednotku. Úvazek 1,0, zajímavá práce, výhodné mzdové podmínky, zaměstnanecké benefity.
E-mail: info@1chirurgie.cz

Více >

Přijmeme lékaře chirurgických oborů

Ortopedy, artroskopisty, laparoskopisty, cévní, plastické a všeobecné chirurgy atd. Velmi výhodné podmínky, zaměstnanecký nebo obchodní vztah. Kontakt pro zájemce: info@1chirurgie.cz nebo tel.: 602 833 161.

Více >

Nové chirurgické ambulance v Pardubicích

Poliklinika Kolf Pardubice, 2NP/308: nová onkochirurgická ambulance MUDr. Jana Mergancová, Ph.D., chirurgické ambulance MUDr. Zuzana Adámková a MUDr. Tomáš Kriegler a plastická chirurgie MUDr. Michaela Pospíšilová, MBA. Využijte krátké objednací doby. e-mail pardubice@1chirurgie.cz, tel.: 466 766 333.

Více >

Nové lasery pro žilní operace

Novinka - laser nové generace Lasotronix Smart (1940 nm) minimalizuje ovlivnění tkání v místě zákroku. Vyžaduje nižší energii a pacientům poskytuje rychlejší a pohodlnější zotavení.

Více >

Možnost hospitalizace

U artroskopických výkonů MUDr. P. Holeky je možné domluvit jednodenní hospitalizaci z pátka na sobotu. Vhodné pro rozsáhlejší a bolestivější nálezy na kloubech.

Více >

Fyzioterapie, rehabilitace

Odstranění celulitidy, strií a jizev s vysokou úspěšností léčby neinvazivní metodou rázové vlny. 

Více >

Nová ambulance plastické a estetické chirurgie

V nové ambulanci MUDr. Ludmily Šafusové Hýžové vám odstraníme kožních a podkožních útvary, ošetříme zarůstající nehty, a provedeme korekci jizev a ušního lalůčku.

Více >

Rozšíření poraden v Hradci Králové

Vážení klienti, v HK pro vás rozšiřujeme chirurgické poradny laparoskopie a kýly. MUDr. Josef Majerník - úterý odpoledne a MUDr. Tomáš Kriegler – čtvrtek odpoledne.

Více >

Nové poradny v Pardubicích

K 1.1.2022 jsme otevřeli v Pardubicích poradnu "Ortopedie, traumatologie, artroskopie" a také chirurgickou poradnu.

Více >

Nečekejte na artroskopii měsíce

V rámci urychlení diagnostiky a operativy pacientů s indikací artroskopie velkých kloubů (koleno, rameno, hlezno, loket) a zápěstí jsme dále zkrátili objednávací doby. V případě zájmu o rychlé vyšetření a artroskopií čtěte

Více >

Novinka – plastiky zkřížených vazů kolene

Nově provádíme operativu náhrad zkřížených vazů kolene miniinvazivní metodou all inside v jednodenním režimu.

Více >

Nová neurochirurgická ambulance

Poradna MUDr. Petr Krůpy, Ph.D. je zaměřena na miniinvazivní operace karpálního tunelu a jiných úžinových nervových syndromů.

Více >