Centrum jednodenní chirurgie

V příjemném prostředí kliniky vám již od roku 2002 poskytujeme nadstandartní zdravotní péči za využití nejmodernějších diagnostických a léčebných metod. Naše lékařské služby se zaměřují na nejdůležitější oblasti lidského života – zdraví, krásu, pohyb a sport v oborech ortopedie, sportovní traumatologie, artroskopie, léčby křečových žil, chirurgie a neurochirurgie. Našimi partnery jsou všechny zdravotní pojišťovny.

Jednodenní chirurgie neboli one day surgery umožňuje výrazně zkrátit dobu vašeho pobytu ve zdravotnickém zařízení. Specializujeme se na provádění moderních miniinvazivních zákroků a endoskopických operací, které jsou radikální a přitom natolik šetrné, že je absolvujete v ambulantním režimu bez hospitalizace. Do domácího prostředí tak odcházíte okamžitě nebo po krátkém odpočinku po celkové anestezii.  
  
 

Co vyléčíme? 
  

Události, aktuality

Přijmeme anesteziology

na pracoviště jednodenní chirurgie HK a PCE. Požadavky: odborná způsobilost pro výkon zařazení. Velmi výhodné pracovní podmínky, zajímavá práce, výborný kolektiv.

Více >

Fyzioterapie, rehabilitace

Odstranění celulitidy, strií a jizev s vysokou úspěšností léčby neinvazivní metodou rázové vlny. 

Více >

Nová ambulance plastické a estetické chirurgie

V nové ambulanci MUDr. Ludmily Šafusové Hýžové vám odstraníme kožních a podkožních útvary, ošetříme zarůstající nehty, a provedeme korekci jizev a ušního lalůčku.

Více >

Rozšíření poraden v Hradci Králové

Vážení klienti, v HK pro vás rozšiřujeme chirurgické poradny laparoskopie a kýly. MUDr. Josef Majerník - úterý odpoledne a MUDr. Tomáš Kriegler – čtvrtek odpoledne.

Více >

Nové poradny v Pardubicích

K 1.1.2022 jsme otevřeli v Pardubicích poradnu "Ortopedie, traumatologie, artroskopie" a také chirurgickou poradnu.

Více >

Nečekejte na artroskopii měsíce

V rámci urychlení diagnostiky a operativy pacientů s indikací artroskopie velkých kloubů (koleno, rameno, hlezno, loket) a zápěstí jsme dále zkrátili objednávací doby. V případě zájmu o rychlé vyšetření a artroskopií čtěte

Více >

Novinka – plastiky zkřížených vazů kolene

Nově provádíme operativu náhrad zkřížených vazů kolene miniinvazivní metodou all inside v jednodenním režimu.

Více >

Nová neurochirurgická ambulance

Poradna MUDr. Petr Krůpy, Ph.D. je zaměřena na miniinvazivní operace karpálního tunelu a jiných úžinových nervových syndromů.

Více >