Ve dnech 1.–14. července 2024 je celozávodní dovolená. Platí pro Hradec Králové i Pardubice. Děkujeme za pochopení.

Naši partneři

V návaznosti na naši komplexní péči o pohybový aparát si Vám dovolujeme nabídnout profesionální služby těchto našich partnerů:


  • Magnetická rezonance Fomei Medikon

Pracoviště specializované na magnetickou rezonanci se zaměřením na vyšetření kloubů a jednotlivých úseků páteře. Vyšetření není možné pokud jste nositelem/nositelkou kardiostimulátoru.

Kontakty: 
Areál Centra zábavy a sportu
Honkova 555, Hradec Králové 2 – Kukleny
Objednání a informace: tel.: 737 797 770
www.mrhk.cz


  • Léčebné lázně Bohdaneč

Léčebné lázně Bohdaneč se specializují na balneoléčbu pohybového ústrojí. Orientují se na zánětlivá revmatologická onemocnění, artrózu, vertebrogenní syndromy a Bechtěrevovu nemoc. Vyhlášené jsou v oblasti rehabilitace totálních endoprotéz. Široká nabídka procedur, masáží, zábalů a léčebně relaxačních pobytů Vás zaujme. Je zde rovněž kvalitní zázemí pro firemní akce, konference, semináře a relaxační pobyty sportovních družstev.

Služby a akce: léčebná lázeňská péče, relaxační pobyty, lázeňská Café & Restaurant, wellness pobyt mandlové kouzlo, Bohdanečský víkend, Tokoriki, masáž horkými lávovými kameny celková, Shiatsu masáž, balíček Rodina (pobyt pro rodiny s dětmi), Koré solná jeskyně, AMMA masáž, aromamasáž, Kneippova bylinná koupel+suchý zábal, klasická masáž celková, volné plavání v bazénu, dárkové poukazy

Kontakty: 
Lázně Bohdaneč, tel. +420 466 860 860
www.llb.cz


  • Wellness a fitness club Fit4Fun Hradec Králové

Služby: posilovna, cardio zóna, fitbar, aerobní cvičení, spinning, osobní trenér, sauna, masáže, solárium, horolezecká stěna, vacushape, boxovací pytel, dětský koutek

Kontakty:
Fit4Fun Flošna
Malšovická 779/2, 500 09 Hradec Králové
tel.: 495 582 498, e-mail: info@fit4funflosna.cz
www.fit4fun.cz


  • Extrifid Gym Hradec Králové

Služby: posilovna, aerobic, sauna, solárium, osobní trenér, maximalizace - nový druh speciálních posilovacích cviků, při kterých za účasti osobního trenéra dochází k rychlému obnovení atrofovaného páteřního svalstva. Při tomto procvičování zádového komplexu dochází k rychlému posílení páteřního pouzdra a k svalovému vybalancování celé páteře, což odstraní dlouhodobé bolesti těchto partií.

Kontakty:
Extrifid Gym, Svitavská 1814/2, 50012, Hradec Králové,
tel.: 731 747 909, e-mail: info@extrifit-gym.cz,
www.extrifit-gym.cz


  • OK GYM Fitness Pardubice

Služby: fitness, cycling, bodyspinning, rehabilitační cvičení, tance, kondiční cvičení, aerobik, pilates, bosu, boxing, sauna, masáže, solárium, osobní trenéři

Kontakty:
OK GYM - Dubina, Hůrka 1832, 530 12 Pardubice
Tel.: 775 563 301
OK GYM - Dukla, Nám. Dukelských hrdinů 2551, 530 02  Pardubice
Tel.: 775 563 302
www.mp-company.cz


  • Relaxační vzdělávací studio Abeceda Poznání Hradec Králové

Služby: široké spektrum speciálních masáží, zdravý životní styl, beauty salón, esoterika, léčivé obrazy, kameny, tanec Salsa, orientální a africké tance a mnoho dalších

Kontakty:
Abeceda Poznání, Malé náměstí 129, 1.patro, Hradec Králové, 500 03
Tel.: +420 774 996 312
www.abecedapoznani.cz


  • Ateliér Touch Tantra a Ájurvéda Hradec Králové

Masáže Touch Tantra jsou procesem léčení, které probíhá nejen při masáži, ale i během následujících dnů. Nejde jen o uvolnění a masáž svalů, ale o cílevědomou práci s akupresurnímy body, energetickými dráhami a aplikaci dalších potřebných metod. Dochází k harmonizaci organismu, uvolnění bolestí, únavy a stresu, k urychlenému obnovení tkání, hojení jizev, hubnutí, léčení poúrazových bolestí, zlepšení krevního a lymfatického oběhu, posílení imunitního systému.

Kontakty:
Ateliér Jana Kučírková, Mýtská ulice č.p. 219, 500 03 Hradec Králové 3 (vchod = dřevěná vrata vpravo před vjezdem na Malé náměstí od Krajského soudu, s možností parkování přímo u ateliéru)
Tel.: +420 776 799 015
www.lecivemasaze.cz